Straty osobowe w Gminie Trzcinica 1939-1945 |
Redaktor: Łukasz Kamiński | |
01.01.2011. | |
Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką w latach 1939 - 1945 w Gminie Trzcinica
Źródła: Fundacja Polsko Niemieckie Pojednanie (FPNP); Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych (UdSKiOR); Polski Czerwony Krzyż (PCK); Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach Opolu; Archiwum Państwowe Muzeum w Auschwitz-Birkenau; Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy; Gedenkstatte Buchenwald – Miejsca Pamięci Buchenwald); Rutkowska Maria, Lager Glowna. Niemiecki obóz przesiedleńczy na Główne w Poznaniu dla ludności polskiej 1939-1940, wyd. Instytut Zachodni w Poznaniu. Proszę Czytających o wnoszenie ewentualnych uwag do poniższych danych; informacje i korekty można przekazywać pod numerem telefonu 663-33-99-36 codziennie od godz. 19.00 do 21.00 lub na adres e-mail: tpl.lukus@op.pl
LASKI Pochyloną czcionką wpisano uzupełnienia podane przez Panią Marię Woźnicę, która dzięki swym długoletnim badaniom posiadła znaczną wiedzę, jeśli chodzi o genealogię Lasek i całej Gminy Trzcinica.
Nazwisko: BALCERZAK Imię: TADEUSZ Imię ojca: Piotr Imię matki: Eleonora (z domu Jokiel) Data urodzenia: 9 maja 1924 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: G. Liehr Miejsce pracy: Stare Miasto (Namysłów), rolnictwo Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (dane FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 września 1940 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane UdSKiOR)
Nazwisko: BELKA Imię: MIECZYSŁAW Imię ojca: Roman Imię matki: Stanisława (z domu Słupianek) Data urodzenia: 9 luty 1923Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 25 marca 1999Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Namysłów Data rozpoczęcia pracy: listopad 1939 Data zakończenia pracy: wrzesień 1943(dane FPNP)
Nazwisko: CICHOSZ Imię: FELIKS Imię ojca: JanImię matki: Agnieszka z domu Wawrzyniak Data urodzenia: 17 maj 1910 Miejsce urodzenia: Laski Przydział wojskowy: 59 pułk piechoty (Inowrocław) Stopień wojskowy: strzelec Dodatkowe informacje: stalag VI-A, nr jeńca 3502, 30 sierpnia 1940 r. zwolniony do powiatu Rippstadt.
Nazwisko: CICHOSZ Imię: JÓZEF Data urodzenia: 11 lipiec 1911 Miejsce urodzenia: Laski Przydział wojskowy: 70 pułk piechoty (Pleszew) Stopień wojskowy: strzelec Dodatkowe informacje: stalag XI-A, nr jeńca 5780 (dane z PCK) Nazwisko: DOMAGAŁA Imię: STANISŁAW Imię ojca: Jan Imię matki: Marianna (z domu Miguła) Data urodzenia: 18 marzec 1903 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 23 czerwiec 1994 Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Namysłów Data rozpoczęcia pracy: styczeń 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945(dane FPNP) Nazwisko: FIOŁKA (z domu Sabok) Imię: IRENA Imię ojca: PiotrImię matki: Franciszka (z domu Żłobińska) Data urodzenia: 28 stycznia 1933 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: Maria Wenzel Miejsce pracy: Meierstorf (Parchim), w rolnictwie Data rozpoczęcia pracy: sierpień 1943 Data zakończenia pracy: maj 1945 (dane z FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 sierpnia 1943 Data zakończenia pracy: 1 kwietnia 1945 (dane z UdSKiOR)
Nazwisko: FIOŁKA Imię: STANISŁAW Imię ojca: Stanisław Imię matki: Franciszka (z domu Tomalik)Data urodzenia: 16 października 1913 Miejsce urodzenia: LaskiData śmierci: 21 sierpnia 2000 Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: tartak Szczodre (Oleśnica) Data rozpoczęcia pracy: styczeń 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (dane z FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 października 1941 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane z UdSKiOR) Nazwisko: GOLA Imię: MICHAŁ Imię ojca: Wojciech Imię matki: Helena Data urodzenia: 20 września 1918 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: Accumulatorenfabrik Miejsce pracy: Hannover (Niemcy) Data rozpoczęcia pracy: lipiec 1944 Data zakończenia pracy: kwiecień 1945 (dane FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 lipca 1944 Data zakończenia pracy: 1 kwietnia 1945 (dane UdSKiOR) Nazwisko: GUDRA Imię: JAN Imię ojca: Stanisław Imię matki: Bronisława z domu GoneraData urodzenia: 8 październik 1912 Miejsce urodzenia: Laski Przydział wojskowy: 2 pułk piechoty Stopień wojskowy: strzelec Dodatkowe informacje: Stalag XVII-C , nr jeńca 129. dnia 20.VI.1940r. Stalag XVII- B. Zwolniony / daty brak / ze Stalagu XVII-B jako robotnik cywilny. Na karcie jest stempel z datą 25.I.1940r. Nazwisko: GRYCMAN Imię: PIOTR Imię ojca: Stanisław Imię matki: Jadwiga z Żurawków Data urodzenia: 9 kwiecień 1905 Miejsce urodzenia: Laski Uwięziony/a: zginął Rodzaj uwięzienia: areszt Miejsce zatrzymania: Doruchów Data zatrzymania: 9 grudnia 1944 Okoliczności zatrzymania: przynależność do AK Rodzaj uwięzienia: obóz koncentracyjny Miejsce osadzenia: Gross-Rosen Nazwisko: GRYCMAN (z domu Balcerzak) Imię: LUDWIKA Imię ojca: Franciszek Imię matki: Franciszka (z domu Oleś) Data urodzenia: 19 października 1937 Miejsce urodzenia: Laski Uwięziony/a: przeżyła Rodzaj uwięzienia: obóz przesiedleńczy Data zatrzymania: styczeń 1941 (18 luty 1941) Miejsce osadzenia: Łódź (wysiedlona do Mszany Dolnej powiat Limanowa)
Nazwisko: HILLENBERG Imię: JÓZEF Imię ojca: Józef Imię matki: Franciszka (z domu Gawlik) Data urodzenia: 10 luty 1919 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: tartak Miejsce pracy: Długołęka (Oleśnica) Data rozpoczęcia pracy: październik 1940 Data zakończenia pracy: marzec 1943 (dane FPNP) Nazwisko: JAŃSKI Imię: ALEKSANDER Data urodzenia: 3 lipca 1897 Miejsce urodzenia: Laski Zawód: urzędnik Przydział wojskowy: intendentura Dodatkowe informacje: Stalag XVII-A, nr jeńca 41451 (dane PCK) Nazwisko: JAŃSKI Imię: ALEXY Data urodzenia: 3 lipca 1897 Miejsce urodzenia: Laski, powiat Kempen Zawód: beamter Miejsce zamieszkania przed wojną: Poznań, Georgenstrasse 6 Wochne 9 (źródło: Rutkowska Maria, Lager Glowna. Niemiecki obóz przesiedleńczy na Główne w Poznaniu dla ludności polskiej 1939-1940, wyd. Instytut Zachodni w Poznaniu). Jański Aleksander został wysiedlony z Poznania do Generalnej Guberni, przeżył obóz przesiedleńczy, lista transportowa 25, str. 10).
Nazwisko: JOKIEL Imię: LEON Imię ojca: Wojciech Imię matki: Agnieszka z domu ParzonkaData urodzenia: 31 październik 1902 Dodatkowe informacje: cywil w niewoli niemieckiej, Stalag IV-A, nr jeńca 3003 (dane z PCK) Nazwisko: JUSZCZAK Imię: MARTA Imię ojca: Antoni Imię matki: Zofia Data urodzenia: 30 stycznia 1916 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 21 września 2003 Robotnik przymusowy: zatrudniona w rolnictwie, przeżyła Miejsce pracy: Gastewitz (Grimma), Niemcy Data rozpoczęcia pracy: październik 1943 Data zakończenia pracy: marzec 1944 (dane z FPNP) Nazwisko: KANCLERZ Imię: KAZIMIERZ Imię ojca: Jan Imię matki: Agnieszka (z domu Mikołajczyk) Data urodzenia: 1 luty 1922 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 12 luty 2004 Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Stare Miasto (Namysłów), rolnictwo Data rozpoczęcia pracy: maj 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 maja 1940 Data zakończenia pracy: 1 grudnia 1944 (dane UdSKiOR) Nazwisko: KĄCKA Imię: PELAGIA Imię ojca: Piotr Abram Imię matki: Wiktoria Data urodzenia: 7 lipca 1923 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 28 października 1999 Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Jakubowice (Kluczbork), w rolnictwie Data rozpoczęcia pracy: styczeń 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 stycznia 1940 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane UdSKiOR) Nazwisko: KĄCKI Imię: FRANCISZEK Imię ojca: Ignacy Imię matki: Anna z domu Kuboszek Data urodzenia: 13 wrzesień 1903 Miejsce urodzenia: Laski Przydział wojskowy: 60 pułk piechoty (Ostrów Wielkopolski) Stopień wojskowy: strzelec Dodatkowe informacje: stalag XXI-A, nr jeńca 43077, w dniu 2 października 1940 r. zwolniony do Lasek (dane z PCK) Nazwisko: KĄCKI Imię: WŁADYSŁAW Imię ojca: Ignacy Imię matki: Anna z domu Kuboszek Data urodzenia: 11 października 1914 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 18 marca 1999 Robotnik przymusowy: przeżył Rodzaj pracy: przemysł, wyroby cementowe Miejsce pracy: Namysłów Data rozpoczęcia pracy: maj 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (dane FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 maja 1940 Data zakończenia pracy: 1 styczeń 1945 (dane UdSKiOR)
Nazwisko: KOŁODZIEJ Imię: JÓZEF Imię ojca: Stanisław Imię matki: Franciszka z domu Jendryca Data urodzenia: 31 październik 1904 Miejsce urodzenia: Laski Dodatkowe informacje: obóz jeniecki XVII-A, brak nr jeńca. Dnia 5 sierpnia 1940 r. zwolniony do Mittenbach. Nazwisko: ŁAKOMY Imię: STANISŁAW Imię ojca: Mathias (Mateusz) Imię matki: Agnieszka z domu Hałupka Data urodzenia: 5 listopada 1914 Miejsce urodzenia: Laski Adres rodziny przed wojną: Agnes Łakomy (Lakomy), Bralin Uczestnik walk: kampania wrześniowa 1939 Przydział wojskowy: w niemieckich dokumentach Kriegsmarine czyli marynarka wojenna. Stopień wojskowy: matrose Miejsce wzięcia do niewoli: Hel (Gotenhafen) Data wzięcia do niewoli: 2 października 1939 (kapitulacja Helu, koniec Kampanii Wrześniowej), według innego dokumentu 19 września 1939. Figuruje na stanie obozu: stalag II C Numer jeniecki: 16403 Dodatkowe informacje: gehört zum Stalag II C seit 1939, zawód Kesselschlosser
Nazwisko: MARYNIAK Imię: CZESŁAW Imię ojca: Piotr Imię matki: Anna z domu Mikołajczyk Data urodzenia: 25 maj 1918 Miejsce urodzenia: Laski Zawód: rzeźnik Rodzaj uwięzienia: areszt Miejsce zatrzymania: Namysłów Data zatrzymania: czerwiec 1944 Rodzaj uwięzienia: obóz koncentracyjny Miejsce osadzenia: Gross-Rosen, przeżył Nazwisko: MĄCZKA Imię: JÓZEF Imię ojca: Tomasz Imię matki: Agnieszka Data urodzenia: 26 czerwca 1913 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 6 kwietnia 2000 Jeniec wojenny: przeżył Data wzięcia do niewoli: 1 października 1939 Miejsce osadzenia: obóz jeniecki Data zwolnienia: 1 marca 1943 (dane z UdSKiOR) Nazwisko: MOŻDŻANOWSKA Imię: MARIA Imię ojca: Józef Imię matki: Anna Data urodzenia: 6 października 1918 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 18 stycznia 2001 Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: Schelling & Klett Miejsce pracy: Dobroszyce (Oleśnica), przemysł Data rozpoczęcia pracy: grudzień 1941 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 luty 1940 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane z UdSKiOR)
Nazwisko: PIERZYNA Imię: HELENA Imię ojca: Jan Łakomy Imię matki: Franciszka z domu Domagała Data urodzenia: 16 stycznia 1923 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Jaśkowice (Kluczbork) Pracodawca: Gertrud Krole Data rozpoczęcia pracy: styczeń 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Nazwisko: PODEJMA Imię: STEFANIA Imię ojca: Wojciech Słupianek Imię matki: Wiktoria z domu Maryniak Data urodzenia: 2 listopad 1920 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Rodzaj pracy przymusowej: zatrudniony w rolnictwie Miejsce zatrzymania: Minkowskie (Namysłów) Data rozpoczęcia pracy: październik 1940 (według FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 luty 1940 (według UdSKiOR) Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (według FPNP)Data zakończenia pracy: 1 grudzień 1944 (według UdSKiOR) Nazwisko: SŁUPIANEK Imię: STANISŁAW Imię ojca: Wojciech Imię matki: Wiktoria z domu Maryniak Data urodzenia: 27 września 1924 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Igłowice (Namysłów), w rolnictwie Data rozpoczęcia pracy: marzec 1940 Data zakończenia pracy: sierpień 1944 (FPNP) Nazwisko: STANIMIRSKI Imię: FRANZ Data urodzenia: 28 wrzesień 1901 Miejsce urodzenia: Laski Rodzaj uwięzienia: figuruje na stanie obozu Stalag II A Miejsce osadzenia: Sandbostel (Neubrandenburg) Numer jeniecki: 22972 Data osadzenia: 14 grudzień 1939 Nazwisko: ŚMIŁOWSKA Imię: MARIE Nazwisko panieńskie: Roessler Data urodzenia: 6 luty 1880 Miejsce urodzenia: Laski, kreis Kempen (powiat Kępno) Zawód: witwe (wdowa) Miejsce zamieszkania przed wojną: Poznań, Nollendorfstrasse 19 Wysiedlona z Poznania do Generalnej Guberni, uwięziona w obozie przesiedleńczym w wyniku akcji przesiedleńczej, osadzona 17 grudnia 1939,lista transportowa 15 str. 27. (źródło: Rutkowska Maria, Lager Glowna. Niemiecki obóz przesiedleńczy na Główne w Poznaniu dla ludności polskiej 1939-1940, wyd. Instytut Zachodni w Poznaniu).
Nazwisko: TOMALIK Imię: MICHAEL (MICHAŁ) Data urodzenia: 25 września 1896 Miejsce urodzenia: Laski Rodzaj uwięzienia: obóz koncentracyjny Miejsce osadzenia: Buchenwald Numer więźnia: 9481 Data zwolnienia: 12 stycznia 1940 (dane z Gedenkstatte Buchenwald) Miejsce zamieszkania przed zatrzymaniem: Nowy Bytom Miejsce osadzenia: Buchenwald Data osadzenia: 16 października 1939 (dane z Archiwum Państwowego Muzeum Auschwitz – Birkenau) Nazwisko: TOMALIK Imię: KAZIMIERZ Imię ojca: Paweł Imię matki: Katarzyna z domu Chwołka Data urodzenia: 22 maja 1926 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Laski (w dokumentach Beresie) Data rozpoczęcia pracy: marzec 1941 Data zakończenia pracy: maj 1942 (FPNP) Nazwisko: TRZĘSICKI Imię: WACŁAW Imię ojca: Michał Imię matki: Jadwiga z domu Lenart Data urodzenia: 14 wrzesień 1912 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 23 wrzesień 1985 Uwięziony: przeżył Rodzaj uwięzienia: hitlerowskie więzienie Data osadzenia: 1 lipiec 1944 Data zwolnienia: 1 maj 1945 (dane UdSKiOR)
Nazwisko: WALA Imię: MARIA Imię ojca: Jan Imię matki: Franciszka Data urodzenia: 26 marca 1926 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Drożki (Kępno), w rolnictwie Data rozpoczęcia pracy: październik 1939 Data zakończenia pracy: marzec 1940 (FPNP) Nazwisko: WAWRZYNIAK Imię: WACŁAW Imię ojca: Antoni Imię matki: Franciszka z domu Gudra Data urodzenia: 22 października 1913 Miejsce urodzenia: Laski Zawód: ślusarz Rodzaj uwięzienia: areszt Data zatrzymania: 13 lipca 1944 Miejsce zatrzymania: Namysłów Okoliczności zatrzymania: działalność konspiracyjna Miejsce osadzenia: obóz koncentracyjny Gross-Rosen Data osadzenia: 18 lipca 1944 Data zwolnienia: 15 września 1944 (dane z Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy) Nazwisko: WAWRZYNIAK Imię: WŁADYSŁAW Imię ojca: Konstanty Imię matki: Maria z domu Janusz Data urodzenia: 23 sierpnia 1928 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Miłowice (Oleśnica), rolnictwo Data rozpoczęcia pracy: październik 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP)
Nazwisko: WIECZOREK Imię: LUDWIK Imię ojca: Jan Imię matki: Michalina z domu Słupianek Data urodzenia: 5 sierpnia 1920 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 25 września 2001 Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: H. Kirsch-Laukacz Miejsce pracy: Namysłów, przemysł Data rozpoczęcia pracy: styczeń 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945(FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 stycznia 1940 Data zakończenia pracy: 1 grudnia 1944 (dane UdSKiOR) Nazwisko: WIECZOREK Imię: WŁADYSŁAWA Imię ojca: Jan Jokiel Imię matki: Maria z domu Felisiak Data urodzenia: 25 czerwca 1932 Miejsce urodzenia: Laski Nieletnia ofiara wojny: przeżyła Rodzaj represji: dziecko deportowane (niepracujące) Miejsce represji: Mszana Dolna (Limanowa) Data rozpoczęcia pracy: październik 1941 Data zakończenia pracy: czerwiec 1944 (FPNP) Nazwisko: WIELGOSZ Imię: FRANCISZEK Imię ojca: Józef Imię matki: Marianna Data urodzenia: 18 listopada 1927 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Laski, w rolnictwie Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 1942 Data zakończenia pracy: listopad 1943 (FPNP) Nazwisko: WIŚNIEWSKA Imię: HELENA Imię ojca: Piotr Imię matki: Stefania Data urodzenia: 16 sierpnia 1939 Miejsce urodzenia: Laski Nieletnia ofiara wojny: przeżyła Rodzaj represji: dziecko deportowane,niepracujące Miejsce represji: Syców Data rozpoczęcia pracy: październik 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Robotnik przymusowy: przeżył Data rozpoczęcia pracy: 1 października 1949 Data zakończenia pracy: 1 grudnia 1944 (dane UdSKiOR) Nazwisko: WIŚNIEWSKI Imię: RYSZARD Imię ojca: Stanisław Imię matki: Anna Data urodzenia: 30 sierpnia 1928 Miejsce urodzenia: Laski Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Bukowa Śląska (Namysłów), rolnictwo Data rozpoczęcia pracy: październik 1943 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 maja 1942 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane UdSKiOR)
Nazwisko: WYGOCKA Imię: STEFANIA Imię ojca: Marcin Imię matki: Maria Data urodzenia: 5 sierpnia 1921 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 28 stycznia 2003 Robotnik przymusowy: przeżył Pracodawca: Blumeyer Miejsce pracy: Namysłów Data rozpoczęcia pracy: luty 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (FPNP) Nazwisko: ZALEWSKI Imię: TEODOR Data urodzenia: 5 styczeń 1903 Miejsce urodzenia: Laski Rodzaj uwięzienia: obóz koncentracyjny Auschwitz nr obozowy 139628, następnie obóz koncentracyjny Mauthausen (od 1943 r.) (dane z Archiwum Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau) Nazwisko: ŻŁOBIŃSKA Imię: WALERIA Imię ojca: Piotr Szydlik Imię matki: Marianna z domu Tomalik Data urodzenia: 25 października 1921 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 31 stycznia 1998 Robotnik przymusowy: przeżyła Miejsce pracy: Radwanice (Wrocław), rolnictwo Data rozpoczęcia pracy: marzec 1940 Data zakończenia pracy: luty 1945 (dane FPNP) Data rozpoczęcia pracy: 1 marca 1941 Data zakończenia pracy: 1 stycznia 1945 (dane UdSKiOR) Nazwisko: ŻŁOBIŃSKI Imię: WŁADYSŁAW Imię ojca: Franciszek Imię matki: Marianna z domu Sobczyk Data urodzenia: 5 czerwca 1916 Miejsce urodzenia: Laski Data śmierci: 20 luty 1994 Robotnik przymusowy: przeżył Miejsce pracy: Kreuzburg (Kluczbork) Data rozpoczęcia pracy: maj 1940 Data zakończenia pracy: styczeń 1945 (dane UdSKiOR)
Słupia XII 2010 - I 2011
TRZCINICA
Nazwisko: ADAMEK
Nazwisko: BALCERZAK
Nazwisko: BEDNARSKA
Nazwisko: BIENIOK
Nazwisko: CIERPIK
Nazwisko: GAWIŃSKI
Nazwisko: GAWIŃSKI
Nazwisko: JERZYK
Nazwisko: KAŹMIERCZAK
Nazwisko: KŁOBUCH
Nazwisko: KULANEK
Nazwisko: MARCINIAK
Nazwisko: OLEJNIK
Nazwisko: OLEJNIK
Nazwisko: OLEJNIK
Nazwisko: PARZONKA
Nazwisko: PINDOR
Nazwisko: RACHWALSKI
Nazwisko: SKRZYPCZAK
Nazwisko: STELMASZYK
Nazwisko: STĘŻAŁY
Nazwisko: SZYDLIK
Nazwisko: SZYMCZAK (z domu Balcerzak)
Nazwisko: WITEK
Nazwisko: ZIMOCH
Nazwisko: ZYGMANOWSKI
KUŹNICA TRZCIŃSKA
Nazwisko: DOMAGAŁA
Słupia II 2011
SMARDZE
Nazwisko: BEDURA
Nazwisko: DĄBEK
Nazwisko: FIOŁKA
Nazwisko: FIDYGA
Nazwisko: FIDYGA
Nazwisko: GAWLIK
Nazwisko: KRÓLAK
Nazwisko: KULA
Nazwisko: ŁUKASZEWICZ
Nazwisko: MARYNIAK
Nazwisko: MARYNIAK
Nazwisko: MIKOŁAJCZYK
Nazwisko: MIKOŁAJCZYK
Nazwisko: MIKOŁAJCZYK
Nazwisko: MULARCZYK
Nazwisko: MULARCZYK
Nazwisko: OLEJNIK
Nazwisko: OLEK
Nazwisko: OLEK
Nazwisko: PARZONKA
Nazwisko: PARZONKA
Nazwisko: POLAK
Nazwisko: SOBCZYK
Nazwisko: STĘŻAŁY
Nazwisko: STĘŻAŁY
Nazwisko: WAWRZYNIAK
Nazwisko: WDOWIAK
Nazwisko: WDOWIK
Nazwisko: ZAWIEJA
Nazwisko: ZIMOCH
PIOTRÓWKA
Nazwisko: BĄK
Nazwisko: BERDOWICZ
Nazwisko: BUNK (Bąk?)
Nazwisko: IDASIK
Nazwisko: KRAWCZYK
Nazwisko: KROWIARZ
Nazwisko: KULA
Nazwisko: LUBOJAŃSKA
Nazwisko: LUBOJAŃSKI
Nazwisko: MAINKA
Nazwisko: MAINKA
Nazwisko: MAINKA
Nazwisko: MATUSZEWSKI
Nazwisko: STASIAK
Nazwisko: STĘŻAŁA
Nazwisko: STOJEK
Nazwisko: WALCZAK
Nazwisko: WĘGŁOWSKA
Nazwisko: ZIMOCH
Nazwisko: ŻŁOBIŃSKA
POMIANY
Nazwisko: ADAMEK
Nazwisko: BELKA
Nazwisko: CALIŃSKA
Nazwisko: GAWLIK
Nazwisko: GAWLIK
Nazwisko: KONIECZNA
Nazwisko: MIELCZAREK
Nazwisko: MIKOŁAJCZYK
Nazwisko: PAPIÓR
Nazwisko: PAPIÓR
Nazwisko: PAWLIK
Nazwisko: SENNIK
Nazwisko: SYTWAŁA
Nazwisko: ŻŁOBIŃSKA
WODZICZNA
Nazwisko: ADAMEK
Nazwisko: ADAMSKI
Nazwisko: CHWOŁKA
Nazwisko: CHWOŁKA
Nazwisko: DUDEK
Nazwisko: FUCHS
Nazwisko: GANDECKA
Nazwisko: GAWIŃSKA
Nazwisko: GAWLIK
Nazwisko: GRUSZKA
Nazwisko: GRYCMAN
Nazwisko: KOSIK
Nazwisko: KOTOWSKA
Nazwisko: ŁAKOMY
Nazwisko: MARASZ
Nazwisko: MARYNIAK
Nazwisko: NAPIERAŁA
Nazwisko: PAPROCKA
Nazwisko: PTAK
Nazwisko: RABIEGA
Nazwisko: ROZENFLET
Nazwisko: SKUPIEŃ
Nazwisko: STELMASZCZYK
Nazwisko: STĘŻAŁA
Nazwisko: STĘŻAŁY
Nazwisko: TRZĘSICKA
Nazwisko: WAWRZYNIAK
Nazwisko: WAWRZYNIAK
Nazwisko: WELC
Nazwisko: ZAPŁACKA (z domu Maryniak?)
Nazwisko: ŻŁOBIŃSKA
Nazwisko: ŻŁOBIŃSKA
Nazwisko: ŻŁOBIŃSKI
Nazwisko: ŻMUDZIŃSKA-PLUTA
Nazwisko: ŻURAWKA
Nazwisko: ŻURAWKA
Nazwisko: ŻURAWKA
ANIOŁKA
Nazwisko: ANTKIEWICZ
Nazwisko: FIOŁKA
Nazwisko: JABŁOŃSKI
Nazwisko: SUŁKOWSKI
Nazwisko: HEINZE
Nazwisko: HOMANN
Nazwisko: PIĘDZIOCH
Nazwisko: ZAREMBA
Słupia III 2011 |